21. dobročinný bazárek

Všichni, co se potkávají při bazárku, naplňují čas, naplňují každý okamžik svého života, konají dobro, pomáhají….

O víkendu 14. a 15. října 2023 se setkali organizátoři i nakupující, kteří podporují a fandí bazárku. Mezi organizátory nezbytně patří žáci Základní školy v Rajhradě.

Děkujeme 26 obětavým pomocníkům ze Základní školy v Rajhradě:

4.B: Eva Příhodová, Pavel Vašulka, Ema Vlčková, Edita Hrušková

5.A: Robin Škarda, Sofie Bezděková, Sofie Petříková

5.B: Tereza Mahovská

6.B: Sabina Vašulková, Eliška Železná, Kateřina Prudíková, Kryštof Sedlák

7.B: Jan Gruza, Daniel Čupalka

7.C: Adéla Mahovská

7.D: Filip Holzer

8.A: Lea Vlčková, Vojtěch Düringer, Vojtěch Trávník,

8.B: Lukáš Železný

9.A: Alex Škarda, Adam Žák, Maxmilián Jung

9.B: Jakub Janiš,

9.D: Tatiana Baková, Saša Přichystalová

Vítaná byla i pomoc našich bývalých či budoucích žáků: Aneta Mátlová (5. třída Blučina), Martin Mlečka (Masarykova univerzita Brno), Ondřej Vlček (SOU Bosonohy).

Dospělí pomocníci:

Ivana Syslová, Miroslava Gönciová, Jiřina Hrušková, Jitka Mátlová, Svatava Langová, Dana Zapletalová, Zlatka Měřinská, Miroslav Mlečka, Markéta Düringerová, Mirka Hanousková.

Díky konání dobra, které těší, co prospívá a slouží ke cti, můžeme rozdělit Záchranné stanici v Rajhradě a kočičímu útulku U Katky v Kobylí částku 10 000 Kč.

Zobrazuji fotografii z celkového počtu 1