Pohár rozhlasu (Židlochovice)

Dne 4. 5. jsme se zúčastnili atletické soutěže Pohár rozhlasu v Židlochovicích.

V kategorii starších žákyň naši školu reprezentovaly: Doležalová Lenka, Tomková Bára, Doležalová Tereza, Zdražílková Adéla, Horáková Kateřina, Křižanová Kristýna, Perníková Tereza, Bohatá Krystýna Málková Gabriela a Veselá Anežka. Dívky vybojovali krásné 3. místo. V individuálním hodnocení se nejlépe umístila Kristýna Bohatá a to na 3. místi ve vrhu koulí. Skvělé 2. místo obsadila i naše štafeta ve složení Doležalová Lenka a Tereza, Tomková  a Zdražílková.

Za starší žáky školu reprezentovali: Škubica Radek, Jílek Jakub, Jelínek Štěpán, Tetur Pavel, Přichystal Daniel, Landkaš Matěj, Al-Giburi Amir, Hromek Lukáš, Černý Luděk a Kubica Martin. Hoši obsadili místo čtvrté. Individuálně se nejlépe umístili Škubica Radek, a to na 1. místě při skoku dalekém a na 3. místě ve sprintu na 60m a Pavel Tetur na 3. místě v běhu na 1500 m. Žákům i žákyním k úspěchům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Zuzana Krejzová