Sběr papíru (1. - 3.r)

V letošním  školním roce 2016/2017 se žáci 1.- 3. ročníku ZŠ Rajhrad již podruhé zapojili do celostátní soutěže ve sběru papíru. Sbíralo se po celý školní rok, papír se odevzdával do přistaveného kontejneru za školou vždy 2.týden v měsíci.

Sběr byl dobrovolný a zapojilo se 69 žáků, což je zhruba polovina žáků 1. stupně. Nasbíralo se opravdu velké množství – celkem 17 946,6 kg. Někteří žáci opravdu nasbíranými kilogramy  ohromili. Každý žák byl za účast odměněn cenou odstupňovanou nasbíraným množstvím a pochvalou. Velkou motivací bylo pro děti 1. místo, což byl  tablet.

Jelikož hned dva žáci překonali hranici tří tun a rozdíl mezi nimi nebyl velký, rozhodli jsme se odměnit tabletem i žáka na 2. místě.

Umístění :

1. Daniel Vyklický – 3 342,1 kg