Výlet do divadla Polárka

Dne 22. 2. 2016 jsme se se všemi šestými třídami vydali na divadelní představení s názvem Český středověk do Divadla Polárka. Žáci si užili cestu vlakem i šalinou. V představení mohli zábavnou formou zhlédnout řadu vládců české země a jejich příběhy. Nejvíce se žákům líbil rap i scény podobné akčním filmům u vládce Břetislava, interaktivní boj krále Vratislava II. s Polskem a především závěrečný filmový trailer, který odkazuje na popřemyslovskou vládu a husitské války. Celé představení bylo pojato zábavnou formou a žáci si jej užili. Doufáme, že jména Přemyslovců se jim budou díky tomuto nevšednímu divadelnímu zážitku lépe učit. Představení je svižné, zábavné, hravé a můžeme jej doporučit.

Mgr. Marie Vítek