Slavnostní otevření školního klubu po rekonstrukci

V úterý 9.června 2015 byl slavnostně otevřen školní klub po celkové rekonstrukci. Při této rekonstrukci byla vyměněna okna, vstupní dveře, nově zhotovena a zateplena střecha, elektrické rozvody, kanalizace a rozvod vody, vnitřní omítky, podlahy a změněny dispozice některých místností, byl zateplen plášť budovy včetně nové fasády a byly provedeny úpravy okolí školního klubu. Slavnostního otevření se účastnili zástupci města – starosta města Mgr. František Ondráček, místostarostka Mgr. Magda Mlejnková, zástupci zhotovitelských firem, vedení školy, vedoucí školního klubu Mgr. Kateřina Žilková, učitelé, žáci a veřejnost. Věříme, že díky této modernizaci se bude školní klub i nadále podílet na naplňování volnočasových aktivit žáků a bude rozvíjet jejich zájmy a záliby. Vedení školy.