Okrskové kolo atletického čtyřboje

V úterý 11. října se žáci naší školy zúčastnili závodů v atletickém čtyřboji. Soutěžilo se ve čtyřech atletických disciplínách – sprint 60 m, hod míčkem (vrh koulí), vytrvalostní běh a skok daleký (skok vysoký). Naši školu vyrazilo reprezentovat 18 žáků a žákyň soutěžících ve všech kategoriích:

mladší žákyně – Kateřina Stroblová, Veronika Dvořáková, Viktoria Dutková a Stela Klíčníková

mladší žáci – Martin Mahovský, Václav Lebeda, Václav Kost, Adam Grossmann a Jan Bednář

starší žákyně – Anežka Nováková, Laura Pařízková, Anna Poláčková, Anežka Kozlová a Anežka Tamelová

starší žáci – Jindřich Potůček, Adam Tauwinkl, Jakub Kovařík, Daniel Vyklický

I přestože se závod díky velkému počtu účastníků protáhl až do odpoledne, bojovali všichni ze všech sil. Starší žáci v soutěži družstev získali nakonec bramborovou medaili a krásné 4. místo, mladší žáci a žákyně shodně 5. místo a starší žákyně se umístily na 8. místě. I přestože se nejednalo o závod jednotlivců, je důležité zmínit, že v celkové konkurenci zhruba 50 závodníků v každé kategorii skončil Jindra Potůček v kategorii starších žáků s 3. nejlepším bodovým výsledkem a Kateřina Stroblová získala ve své kategorii 2. nejlepší bodový výsledek, přičemž na 1. místo ztratila pouze 1 bod.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy!