Pohár rozhlasu starších žáků

Dne 7. 5. jsme se zúčastnili atletické soutěže Pohár rozhlasu v Židlochovicích.

V kategorii starších žákyň naši školu reprezentovaly:  Tomková Bára, Doležalová Tereza, Křižanová Kristýna, Perníková Tereza, Foretová Jana, Kavalcová Sára, Cögerová Lucie, Kulová Terezie, Kaslová Eva, Krupková Anna. Dívky vybojovaly nádherné 2. místo. V individuálním hodnocení se nejlépe umístila Sára Kavalcová a to na 1. místě ve skoku vysokém s rekordním výkonem 156 cm a na 2. místě ve skoku dalekém (428 cm). Vítězkou kategorie ve vrhu koulí se stala Doležalová Tereza s výkonem 7,71 cm.  Skvělé 3. místo obsadila i naše štafeta ve složení Doležalová, Tomková, Foretová a Krupková.

Za starší žáky školu reprezentovali:  Jílek Jakub, Jelínek Štěpán, Vojtěch Trávníček, Jakub Stejskal, Pavel Holoubek, Pavel Bara, Michal Samson, Janíček Jiří. Hoši obsadili krásné 3. místo. Individuálně se nejlépe umístil Jakub Jílek, a to na 1. místě ve sprintu na 60m (7,64). Za zmínku stojí i štafeta, která ve složení Bara, Jílek, Jelínek, Samson obsadila 2. místo.

Žákům i žákyním k úspěchům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Kristýna Koudelná

Zobrazuji fotografii z celkového počtu 1