Laser Game – úvodní teambuilding 7. A

Dne 9. 9. jsme se zúčastnili se třídou 7. A Laser game v Brně. Princip hry je jednoduchý, tým žáků musí zvolit správnou techniku, aby nad soupeřícím týmem vyhrál. Ve hře se sleduje počet zastřelení i ztráty životů, přesnost zásahů i počet výstřelů. Všechny hry jsme hráli ve větší aréně, plné nástrah. Nejtěžší v ní bylo hlídat si průchod pod laserovou bránou, která vás může zabít, vykrýt se, ale zároveň mířit a hlídat si přepnutí zbraně na dlouhou či krátkou vzdálenost. Celou akci jsme si náramně užili a nevznikaly ani boje při rozdělení do týmů. Nejvtipnějšími zážitky se staly některé „hlášky“ žáků v zápalu boje. Akci asi nejlépe vystihují slova dětí: „Byl jsem zpocený jak prase, ale chci jet zas!“, „Paní učitelka nás tam vydrtila!“ a „Hodně střílení bez krve. A bylo to super!“.

Výsledky 1

Výsledky 2